ניקוי מזגנים בפתח תקווה

שירות תיקון, התקנה וניקוי לכל סוגי המזגנים ע"י טכנאי מזגנים מוסמך

ניקוי מזגנים בפתח תקווה

כמות מערכות מיזוג האוויר במבנים בפתח תקווה הינה רבה. המזגנים הנפוצים ביותר הם העליים, או בשמם האחר המפוצלים, וניתן למצוא בדירות רבות לפחות אחד מהם. פתח תקווה סמוכה לים, ובקיץ, בגלל עומס החום, קשה לקיים שגרת חיים סבירה בבתים פרטיים, בחנויות, קניונים, במבנים עסקיים ובמשרדים המצויים בה. כידוע, מזגן יכול גם לחמם ולכן, יש לו יתרונות רבים. מזגנים הינם מכשירים מעולים אבל יש צורך לתחזקם היטב. אחת הפעולות הנדרשות מעת לעת הינה ניקוי מזגנים בפתח תקווה.

טכנאי מזגנים בפתח תקווה מספק שירותים מקיפים בתחום בעיר וסביבותיה. הם כוללים ייעוץ לבחירה ורכישת המזגן המתאים, התקנה, תיקון, תחזוקה וכדומה. הוא יגיע במהירות האפשרית לכל קריאת תיקון. ברשותו ניידת מאובזרת אשר יש בה את כל כלי העבודה הנחוצים, וכן, חלקי חילוף תקניים לסוגי המזגנים הקיימים בשוק. עם קבלת הקריאה הוא יברר מה התקלה, ובמידה והיא קלה, אזי הוא יוכל לספק הסבר והנחיות לפתרונה באופן עצמאי. כך, יוכל הלקוח לחסוך כסף וזמן רב.

ניקוי מזגנים בפתח תקווה נעשה בנסיבות שונות. יש מקרים, בהם המסננים שעל המזגן צוברים אבק ונסתמים. הטכנאי ישלוף, ישטפם עם מים, ייבש אותם ויחזירם למקום. תקלה אחרת הינה ריח רע הנובע מהצטברות מים על הסוללה שבמזגן. הם גורמים לעובש. פתרון הבעיה נעשה על ידי איתור מקום העובש וניקויו. תקלה אופיינית אחרת היא טפטוף הנובע מסתימה בצנרת הנובעת מחדירת גורם זר דוגמת: עלים, גרגרי אדמה אבק וכדומה. הטכנאי יפתח את הסתימה באמצעות מכשירים הקיימים אצלו. קיימות תקלות רציניות יותר דוגמת מדחסים, קבלים, ולוחות בקרה תקולים. כאן יתבצע תיקון שנחשב למעט יקר יותר בשל המורכבות שלו ועלויות חלקי החילוף. מומלץ להזמין טכנאי מזגנים בעל מוניטין לקבלת שירות מקצועי ואדיב.

לקוחות ממליצים

אבנר

תודה רבה על שירות מהיר ומעולה! ממליץ בחום.

ראשון לציון

טכנאי מזגנים בראשון לציון
5
2020-06-03T12:49:25+03:00

ראשון לציון

תודה רבה על שירות מהיר ומעולה! ממליץ בחום.

גדי

הגיע בדיוק בזמן שקבענו וגבה מחיר הוגן מאוד מומלץ!

ראשון לציון

טכנאי מזגנים בראשון לציון
5
2020-06-03T12:50:05+03:00

ראשון לציון

הגיע בדיוק בזמן שקבענו וגבה מחיר הוגן מאוד מומלץ!
5
2
טכנאי מזגנים בראשון לציון